Про конкурс

«SkoolTV for love life» - це всеукраїнський інтернет-конкурс відеокліпів учнів середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, технікумів, шкіл-інтернатів (І-ІІІ рівень акредитації) на визначені теми.

Запропоновані теми представлені у вигляді тематичних спецконкурсів.

ІНФОРМАЦІЯ ПО ПРОЕКТУ ЗА 3-Й СЕЗОН 2014-2015 р:

 

Період проведення: 
Охоплення: Україна.
Учасники-конкурсанти: учні та школи. 

ОПИС ПРОЕКТУ

1. Учні створюють і завантажують відео у обраний конкурс(спецконкурс)
2. Кожний конкурсант, пройшовши успішно два онлайн-тести (з основ фінансової грамотності та правил здорового харчування), зможе додати до рейтингу свого відео до 100 додаткових голосів
3. Завантажуючи відео, учасники мають опцію відмітити географічні координати свого відео на інтерактивній відео-карті України
4 . Інші користувачі сайту можуть проголосувати за відеоролик 4-ма способами (звичайний лайк, пройшовши фінансовий тест, пройшовши тест з основ здорового харчування, смс-голосування). Гроші від СМС-голосування зараховуються у благодійний фонд проекту для підтримки шкіл-інтернатів, допомоги в лікуванні хворих дітей та інших благодійних ініціатив.
5. Переможець серед учнів – це автор відеоролику, який отримав абсолютну більшість голосів в інтернет-голосуванні.
6. Школа-переможець у конкурсі шкіл визначається сумарною кількістю голосів, відданих за всі відео кліпи учнів даної школи.

ВИМОГИ ДО ВІДЕОКЛІПА:

Тривалість – до 5 хв.
Технічні характеристики: Розмір до 2 ГБ, з дотриманням авторських прав. При використанні музики, фото або відео, які належать іншим авторам, посилання на джерело обов’язкове. При недотриманні даного пункту, відео будуть вилучатися без попередження.
 

Дозволено: виставляти на конкурс не тільки новостворені відеоролики, але й матеріали, відзняті раніше.

Заборонено: розміщувати матеріали еротичного змісту, а також такі відеокліпи, які пропагують будь-яке насильство, дискримінацію, негативне ставлення до довкілля, політичну та комерційну рекламу та матеріали, які порушують авторські права. Відповідальність за зміст матеріалів несе автор відеоролику. Адміністрація сайту автоматично видалятиме з конкурсу ті матеріали, які не відповідають вимогам конкурсу.

Група корпоративних партнерів