Партнери:

Генеральний партнер

Мережа гіпермаркетів Ашан присутня в 12 країнах світу, серед яких країни ЄС, Росія та Китай. Головна мета Ашан в Україні – відкрити свої концептуально нові магазини в усіх регіонах країни, надаючи при цьому перевагу співпраці з українськими виробниками та постачальниками, сприяючи створенню робочих місць.

Корпоративні партнери

 • Міжнародні Авіалінії України (МАУ) провідна українська авіакомпанія з внутрішніми та міжнародними операціями, що з’єднують Київ та регіони з 70 столицями та ключовими центрами Європи, СНД, Близького Сходу, Азії, Африки та інших частин світу. Головний аеропорт МАУ - міжнародний аеропорт Києва «Бориспіль» (KBP).

   

   

 • Компанія ТриМоб пропонує своїм абонентам унікальні пакети швидкісного (до 7,2 Мбіт/с) мобільного Інтернету третього покоління стандарту 3G (UMTS). На вибір представлено контрактні та передплачені тарифні пакети, які здатні задовольнити вимоги будь-яких абонентів, від початківців до впевнених користувачів.

 • ТОВ "Холдингова компанія "Хлібні інвестиції" є одним з найбільших українських холдингів з виробництва хлібопродуктів, який займає 8% ринку хлібобулочних виробів України і знаходиться на 3-м місці серед найбільших хлібних підприємств. Історія розвитку нараховує більше 10-ти років роботи на ринку хліба.

 • Публічне акціонерне товариство «Державний експортно-імпортний банк України» – універсальна кредитно-фінансова установа із 100% державним капіталом. Незмінно входить до групи найбільших системних банків України. Надає широкий спектр банківських послуг – від обслуговування населення до найскладніших фінансових програм.

 • «КІНТО» - найбільша компанія з управління активами і найстаріший учасник фондового ринку України. Компанія має 20-річний досвід роботи з цінними паперами і спирається на високопрофесійну команду фахівців, серед яких кандидати наук та представники талановитої молоді.

 • Портал rabota.ua - це портал для професіоналів. Тільки тут найбільша кількість перспективних вакансій від кращих національних і міжнародних компаній. Вже 10 років портал rabota.ua є провідним професійним порталом з пошуку роботи в Україні.

 • Федерація – це громадський «лобіст» споживачів фінансових послуг, в основі діяльності якої є конструктивний і результативний діалог із професійними учасниками фінансових ринків, законодавчою владою та регуляторними органами.

 • Школа є членом Всеукраїнської Асоціації Шкіл майбутнього.

  З 2000 року школа бере участь у міжнародному проекті «Асоційовані школи ЮНЕСКО» за такими напрямами:

  -          участь у міжнародних освітніх проектах. Серед них найбільш вагомі такі міжнародні проекти: «Охорона Всесвітньої культурної спадщини», «Превентивна освіта проти СНІДу», «Діалог культур та цивілізацій», «Охорона довкілля», Міжнародний діалог», інтелектуальний конкурс «INTEL ISEF», зустрічі з представниками Корпусу Миру, спеціалізовані курси з представниками Кембриджського міжнародного університету, а також щомісячні відвідування центру молоді при British Council, участь у спеціалізованих виставках «Освіта Британії», «Освіта за кордоном», освітньо-культурний проект «Україна – Італія: культурні діалоги без кордонів», проект Київського Університету ім.Б.Грінченка «People to People» до Всесвітнього дня захисту прав людини;

  -          міжнародний українсько-швейцарський проект «Сприяння розвитку освіти для демократизації в Україні»;

  -          розвиток молодіжної, дитячої дипломатії: участь у Спільній Шкільній Сесії Європейського Молодіжного Парламенту; участь у регіональній конференції грі  старшокласників «Модель – ООН» на базі Університету «КРОК»;

  -          відзначення пам’ятних дат ООН;

Інформаційні партнери

 • Інформаційне агентство "Інтерфакс-Україна" - компанія у структурі міжнародної інформаційної групи Interfax Information Services - працює на ринку економічної та політичної інформації України з 1992 року. За цей час агентство здобуло репутацію найавторитетнішого та найкомпетентнішого постачальника оперативної та об'єктивної інформації, якісних і затребуваних інформаційних продуктів.

Група корпоративних партнерів